[LANG1]Naprawa Iphone[/LANG1]
Naprawa Iphone

Serwis Apple. Naprawa: iPod, iPhone, iPad, Macbook

MacHelp - Katowice

naprawa iphone

NAPRAWA IPHONE

Świetnie zdajemy sobie sprawę iż telefon w dzisiejszych czasach jest bardzo ważnym narzędziem komunikacji społecznej. Dlatego jeżeli naprawa iPhone jest potrzebna od zaraz – zapraszamy MacHelp Serwis iPhone Katowice. Naprawiamy wszystkie modele iPhone. W chwili obecnej jesteśmy w stanie wymienić uszkodzone elementy tj. potłuczone dotyki, baterie, przyciski, głośniki, mikrofony, złącza ładowania, jak również podejmujemy się napraw iPhone zalanych cieczą lub po upadku. Nie tylko hardware ulega uszkodzenia software również dlatego rozwiązujemy problemy związane z system iOS, archiwizujemy i przenosimy dane. Usuwamy blokady Simlock. Wymiana szybki w iPhone już od 180 zł brutto.

naprawa ipad

SERWIS IPAD

W pełni świadczymy serwis iPad wszystkich modeli dostępnych na rynku. Jeżeli zajdzie potrzeba wymienimy stłuczoną szybę, naprawimy przyciski power, home, głośności, rozwiążemy problemy związane z ładowaniem, brakiem dźwięków, naprawiamy iPady po upadku i zalaniu. Pomagamy w sprawach oprogramowania, archiwizacji i przenoszenia danych.

naprawa ipod

NAPRAWA IPOD

Życie bez muzyki byłoby całkowicie monotonne i pozbawione przyjemności. Nie pozwolimy na to ! iPody towarzyszą nam bardzo często dlatego narażone są na różne niebezpieczeństwa. Zalanie, upadek, krótko działająca bateria, brak ładowania, nie działające przyciski, problem z oprogramowaniem – każdy problem jest do rozwiązania - MacHelp Serwis iPod Katowice.

naprawa macbook

SERWIS MACBOOK

Twój Mac potrzebuje pomocy? Niefortunny wypadek – uszkodzona matryca, kawa na klawiaturze, problem z grafika, uszkodzona płyta sterująca – Serwis Macbook MacHelp rozwiąże dla Ciebie te problemy. Mac przestał być już tak wydajny? Zajmujemy się modernizacją i konserwacją sprzętu. Wymieniamy zużyte komponenty baterie, dyski. Ratujemy również niedziałający system operacyjny i wspieramy wiele, wiele innych przypadków. Zajmujemy się kompleksową naprawą MacBook, Macbook Pro, Macbook Air, iMac, MacMini, Mac Pro

serwis apple katowice

SERWIS POZOSTAŁYCH PRODUKTÓW APPLE, ZASILACZY DO MACBOOK

Podejmujemy się napraw ładowarek do Macbook - zasilacze MagSafe/MagSafe2, Time Capsule. Uszkodzony kabel lub zasilacz to dla nas żaden problem.

naprawa apple katowice
EXPRESS NAPRAWA

Nie możesz czekać w kolejce napraw ? Pomiń kolejkę ! Skorzystaj z opcji Express naprawa - oferta dodatkowo płatna, nie zależy od diagnozy, wyceny naprawy, w przypadku braku części Pogwarancyjny Serwis Apple MacHelp ma prawo odmówić tej usługi i zaproponować standardową naprawę.

apple serwis katowice

INSTALACJA OPROGRAMOWANIA, KONFIGURACJA SPRZĘTU, ODZYSKIWANIE DANYCH

Problem z systemem? Chcesz go postawić od nowa bądź zainstalować inne oprogramowanie ? Uszkodził się nośnik z danymi - nie sposób go odtworzyć? Serwis Apple MacHelp zrobi to za Ciebie.


serwis apple katowice

SZKOLENIA Z OBSŁUGI APPLE

Bardzo często nowi użytkownicy urządzeń Apple mają problemy z ich obsługą. Z przyjemnością pomożemy naszym Klientom biegle posługiwać się sprzętem Apple, aby stał się w pełni funkcjonalnym narzędziem pracy, a korzystanie z niego było przyjemnością. Zachęcamy do skorzystania z oferowanych przez nas indywidualnych szkoleń.

serwis macbook katowice

SPRZEDAŻ AKCESORIÓW

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego oraz allegro. Oferujemy: etui, kable usb, lightning, ładowarki stacjonarne, samochodowe, powerbank, słuchawki, adaptery, uchwyty samochodowe, szkła ochronne dedykowane dla wszystkich modeli iPhone, iPad, ładowarki MagSafe, MagSafe 2, pendrive, dyski.

serwis ipad katowice

NAPRAWA INNYCH SPRZĘTÓW

Proponujemy również naprawy pozostałych dostępnych na rynku smartfonów, tabletów, komputerów PC.